Usługi logistyczne szyte na miarę

Każdy biznes jest inny. Jego potrzeby zależą od wielu czynników. W przypadku usług logistycznych kluczowe jest zapoznania się z potrzebami klienta. Tylko w ten sposób możemy zaoferować Ci to, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Działania naszego działu rozwoju skierowane są na rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a następnie na stworzenie oferty, która im sprosta. W teorii brzmi to prosto, jednak mówimy o transporcie. Nie jest to prosta branża. Wymaga wiedzy, kapitału, doświadczenia oraz właściwego parku maszynowego. Ponieważ działamy w tej branży już od ponad 26 lat, to wiemy, jak wiele czynników wpływa na poziom wysokiej satysfakcji klienta.

Aby móc kompleksowo zaopiekować się potrzebami naszych kontrahentów rozwijamy także nasze usługi magazynowe. Bez problemu możemy zaspokoić mniejsze lub większe potrzeby magazynowania towaru. Działamy według Twoich potrzeb. Odbieramy towar ze wskazanego miejsca, dostarczamy do nas na magazyn, a następnie wysyłamy dalej według Twoich dyspozycji. Właśnie otwartość i kompleksowość jest tym, co wyróżnia nas, jeśli porównasz to, co mają do zaoferowania inne firmy spedycyjne. Kraków jest naszą siedzibą i tu mieszczą się nasze nowoczesne magazyny. Usługi transportowe świadczymy na terenie całego kraju.

Jak w łatwy sposób wyliczyć koszt transportu?

Zapomnij o pisaniu maili lub dzwonieniu do firm spedycyjnych w celu poznania kosztu transportu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i skorzystasz z nowoczesnego rozwiązania, jakim są kalkulatory kosztu transportu FLT. Wprowadziliśmy tę funkcjonalność, aby ułatwić Ci uzyskanie aktualnych informacji na temat kosztów transportu.

Po wprowadzeniu danych do naszego kalkulatora niezwłocznie przystąpimy do wyceny Twojego zapytania. Dzięki temu otrzymasz spersonalizowaną ofertę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Sprawdź już dziś, w jak łatwy sposób możesz poznać koszty transportu całopojazdowego.

Na co zwrócić uwagę zlecając usługę transportu drobnicowego?

Transport drobnicowy dedykowany jest realizacji usług transportowych dla mniejszych wolumenów towarów. W tym przypadku do transportu nie jest używany dedykowany pojazd ciężarowy. Towar łączony jest z innymi wysyłkami. Korzyścią jest niższa cena za tego typu usługę.

Warto korzystać z usług posiadających odpowiednie doświadczenie oraz flotę. Czas transportu w przypadku usługi drobnicowej będzie dłuższy niż w przypadku transportu FTL. Niemniej dobrze zaplanowany transport łączony z innymi towarami dotrze pod wskazany adres w ustalonym czasie, a koszt takiej usługi będzie znacznie niższy, niż w przypadku transportu całopojazdowego.

undefined

Możesz również polubić…