Nie zawsze można wziąć auto na hol – autoholowanie Łódź. Lawety samochodowe sprzedaż

Każdego dnia zdarzają się sytuacje, w których samochód odmawia posłuszeństwa. Czasem nie jest w stanie pokonać dalszej drogi na własnych kołach. By trafił do warsztatu pod opiekę mechanika, niezbędny jest jego transport na lawecie.

Autoholowanie jest rozwiązaniem, po które nie można sięgać w przypadku niektórych samochodów. Powinni o tym pamiętać przede wszystkim właściciele pojazdów z automatyczną skrzynią biegów i wyposażonych w napęd na 4 koła. Z transportu samochodu na lawecie powinni skorzystać również właściciele aut z zawieszeniem hydropneumatycznym. Z holowania trzeba zrezygnować też w przypadku każdej awarii układu kierowniczego i hamulcowego.

Rośnie sprzedaż samochodów wyposażonych w rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno uważane były za zbędny luksus. Dzisiaj stały się dodatkiem poprawiającym komfort jazdy. Pod warunkiem, że działają bezawaryjnie. To głównie one wykluczają najprostsze rozwiązanie, jakim jest holowanie auta w sytuacji, gdy odmówi ono współpracy z kierowcą. Nic więc dziwnego, że wzrasta również zapotrzebowanie na lawety samochodowe sprzedaż ich może okazać się ciekawym pomysłem na biznes.

Możesz również polubić…