Łatwy, wysoce intuicyjny program magazynowy

Najbardziej niezawodny oprogramowanie magazynowe 2020 powinien cechować się wysoką intuicyjnością w czasie obsługi, niezawodnością oraz wysoką możliwością dopasowania go do potrzeb danego obiektu. Zatem na co się zdecydować, aby obsługa magazynu przebiegała bezproblemowo?

Jaki program magazynowy wybrać?

Decydując się na program magazynowy, należy wziąć pod uwagę między innymi dziedzinę, w której działa nasza firma. Właściciele małych oraz średnich przedsiębiorstw powinni przetestować program przed zakupem, aby mieć pewność co do jego optymalnego w danym przypadku działania.

Właśnie taką możliwość daje program LoMag. Możliwe jest pobranie wersji testowej tego produktu, a tym, co odróżnia wersję beta LoMag od innych triali jest sposób jej działania. W tym programie nie ma ograniczeń co do bardziej zaawansowanych funkcji. Otrzymujemy pełny, funkcjonalny dostęp do wszelkich oferowanych przez aplikację udogodnień, jednak możemy z nich skorzystać ograniczoną liczbę razy. Po 30 otwarciach aplikacji, dochodzi do jej blokady aż do czasu płatności.

To bardzo uczciwe i wygodne dla przedsiębiorców rozwiązanie. Nie trzeba zastanawiać się, jakich opcji nie ma w wersji beta – można wypróbować wszystkie elementy. Możliwość przetestowania aplikacji 30-krotnie daje pewność, że zapoznamy się ze wszystkim i upewnimy się, że ten program jest dla nas odpowiedni.

Niezawodny program do magazynu

Aby działanie programu do magazynu 2020 było optymalne, powinien on być niezawodny i bezpieczny. LoMag jest programem opierającym swoje działanie o technologię Microsoft.NET, dzięki czemu magazynowanie i przechowywanie nawet dużej liczby dokumentów jest możliwe. Program działa płynnie nawet przy dużej ilości danych.

Aplikacja umożliwia również wygodne organizowanie plików, jak również ich szybkie i wygodne przesyłanie i zmienianie formatów. Niezawodność LoMag wynika z korzystania z technologii Microsoft SQL Server, która zapewnia optymalne i stabilne działanie bez względu na ilość danych. To daje opcję zintegrowania aplikacji z popularnymi systemami, jak SkyShop, Allegro REST API, Shoper czy ClickShop.

Optymalny przepływ informacji między magazynami

Dzięki LoMag, możliwe jest obsługiwanie dowolnej liczby magazynów, pozostających niezależnymi od siebie. To oznacza, że ich funkcjonowanie nie musi być ze sobą skorelowane dla zapewnienia optymalnego działania programu. Możliwe jest wygodne oraz szybkie dodawanie oraz usuwanie magazynów, jak również nanoszenie zmian w już istniejących. Pojemność programu daje możliwość zarządzania nawet wieloma magazynami z poziomu jednego komputera bez konieczności montowania kilku czy kilkunastu urządzeń.

Instalacja oprogramowania jest możliwa również na kilku lub kilkunastu komputerach na raz, aby umożliwić jednoczesną pracę wielu osób. Wygodna wymiana informacji jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii Microsoft SQL Server. W takiej sytuacji jeden komputer jest przez program traktowany jak serwer, na którym przechowywane są informacje, a pozostałe – stanowią użytkowników tej bazy danych.

 

Możesz również polubić…